atsizvelkit i smakra ir peciu sudeti matos kad tas su papais yra bx :D bl :D uzsidejas lipcika taip kad nustokit smaukyt
Nori pažaisti?
tylekzasine
5298
Anonimas
5483
#12 nu kad tas #9 už tave geriau parašė. :D
Anonimas
5529
Noriu..
Anonimas
5551
na taip..
acme
5649
#12 Pats nx rašyt nemoki ir dar kitus komentuoji.
Anonimas
5652
#9 kaimas rashyt ishmok,komentaru vaizda gadini kaimieti :D
Anonimas
5672
Nu joo geras sitas ;D
Anonimas
5691
butu gerai :D
Anonimas
5692
pirma i ekrana pazieciau ka roda ir tik td pagalvociau zaist a ne
Anonimas
5692
Taip aišku...
Anonimas
5692
noriu :D
Anonimas
5692
reikai kazka daryti merginom kai turi kompiuteriu manijaka ir nenueina nuo jo tai bent taip galima... :D o siaip adresas tai uzmusantis :D
Anonimas
5692
Noriu tokios vaikes :D
supahh.
5692
mmmm
povilasq
5692
dar ir kaip :)
Anonimas
5692
O Linkomanijoj atsiras?
Anonimas
5692
Geras joystickas : D
|

