Gusta, jeigu esi durnas ir nesubrendes, ka galima pasakyt is tavo komentaro, tai geriau nieko nerasyk, nes vistiek nesuprasi minties..
Nori tapti dievu? - Nužudyk vieną žmogų būsi žudikas, šimtą - maniakas, visus - dievas!
Anonimas
5759
Gusta-Fang
5784
Kam busi dievas jei VISUS iszudysi?? Busi psichas. Tada nudvesi.
Anonimas
5791
ne krikščioniams tai suprasti, melieji :)
Anonimas
5796
nesamone isvis
Anonimas
5796
Koks paskatinimas ((:
Anonimas
5796
#11 :D
Anonimas
5797
O kai beliks sau paciam nusizudyti busi emo :D
Anonimas
5797
sakyciau cia motyvacija
rossoneri
5797
#8 pas tave galvoj irgi tokia pati. kaukoles nera vientisos
gretagreat28
5797
kodwel visos kaukoles skilusios?
Anonimas
5797
OUTORIAU, tu asi nasveiks... Pasitikrink psichika (net jej chia tik demo, ar pajuokavimas, del visa pikta pasitikrink ) :)
Anonimas
5797
FAIL sita demo...
Anonimas
5797
Toks jausmas, kad šičia susirenka tik... Nenoriu būti nepagarbi. Žmonės, pagalvokit kartais! Linkiu Jums supratimo, pagarbos ir švelnumo... Nes negalima taip.
Anonimas
5797
"Žmonės , žudykitės , man bus legviau Dievu tapti . "
Kira
5797
#2 Kodea? Gi cia dazno zmogaus svajone :D. Vistiek skatina "baka's" issizudyt :D
Anonimas
5797
eee, neskatinkit zmones tapti dievais :D
Anonimas
5797
Patinka :)
|

