Nori valgyt?

2011.12.24 Shtonori
  • 7
7
klavietura,trupiniai,niam







Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
haha geras sitas pas mane taspats
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
botai nx nesikartokit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
tai ten tu trupineliu ne uzkandai neuzteks,nes daugiausia pritrupa ant grindu
aandrius 5299    
nesupratau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Kazkokias sudinas demo pradejot kelt pilna geru ,bet nepastebi niekas.O kaip ideda apie papus,siknas,klaviaturas,maista,juoda humora ir t.t. tai jau bravo.
Seniau budavo demotyvaciju ,o dabar antras cha.lt
Geras_Iksas 5299    
noriu biski o ka? tipo jei tu gyveni kaip kiaule tai ir pas kitus turi but pilna klaviatura trupiniu? pff :)
Taute 5300    
atsibodus jau
Grįžti į viršų