per tas kopecias is kojytes spirt truputuke, butu rekordas ilgiausio kritimo laisvu stiliu nuo kalno :D
Norint pasiekti rekordą - reikalingas ne tik atkaklumas, bet ir išradingumas
Anonimas
5547
NandP
5611
Koks skirtumas fotoshopu ar ne? (o dėl Everesto tai jis nėra aukščiausias, pasiskaitykit truputi)
ppeliukas
5639
EIKIT JUS KOPĖČIŲ LANKAI :D BET BLM AUKSČIO BIJAU ;D
Anonimas
5639
nenusisnekek, turiu tokias kopecias ir nera jokio sutvirnimo, raso, o nieko nesupranta, gryni lietuviai#11
Anonimas
5639
#11 Siaip jis an to lanko sedi jei ka...
Anonimas
5639
fotoshopu padaryta. yra klaida :) tokio tipo kopecios visada turi horizontalu lanka (sutvirtinima), kuris matytis turetu siektiek zemiau jo keliu :) bet pamirso pridet fotoshopininkas :) bet neskaitantto,cia esme pati mintis ,kuri be abejo tikrai gera :)))
Anonimas
5640
fotoshopu padaryta! Wau! Rekordas
Anonimas
5640
fotoshopu padaryta! Wau! Rekordas
Anonimas
5640
Rimtai kas per rekordas? Nes tikrai ne aukščiausio užlipimo (žr. Everestas)
Anonimas
5640
metankes reik, kad rekordų siektum
Anonimas
5640
#4 Siaip atsilupes
Anonimas
5640
aukscio rekordas. jis 2 metrais auksciau uzkope
Anonimas
5640
#2 tu siaip atsilupes ar debilu apsimeti?
Anonimas
5640
Kopėčios dar baika palyginus su gira, kurią irgi užsinešė ;D
Anonimas
5640
ir kas cia per rekordas? "uzsinesk kopecias ant auksciausio kalno savo kaime?"
povilasq
5640
bet kai užknist turėjo tos kopėčiosm jas šitiek neštis... O.o
|

