Skotas tu turi teisia ismesti kompa per langa zinojai?
Norisi imt - ir žudyt!
Anonimas
4695
Anonimas
4697
www.bidroop.com uzsireginkit su kodais: 3Nff3wkQ RyzVUsLD.
Anonimas
4697
gatherfollowers.com/referral/dominicsupah
Anonimas
4697
Nu gi ok nusisnekejau ne veltuj loxas =D
Anonimas
4697
skotas, čia naujas etatinis demotyvacijos komentatorius :D
Anonimas
4697
#2 Jei rašai tokią litaniją, tai bent jau nenusišnekėk. Iš kur ištraukei, kad žmogus turi teisę žudyti?
Anonimas
4697
#5 losiau =D, nemokejau susitvarkyti controlsu taip kad galeciau su pele sukioti i kaire ir i desine, mokejau vaikscioti i kaire ir i desine tik su a ir d, po to parase kad virusas ir kazkaip automatiskai istryne =D, reiktu persirasyti vel tureciau =D
Anonimas
4697
bl cia tik zaidimas o tas tokias litajinas cia raso :D cj vice city neloses niekad :/
Anonimas
4697
#3 kdl ? =D
fLash_
4697
#2 krw tu tai duodi :D
Anonimas
4697
nori zudyti ? Zudyk, tai tavo teise, tokia pati kaip pistis, valgyti miegoti, myleti, myletis ir tt, tik pries pradedant pagalvok ar verta, nes jeigu pagaus, nebeturesi jokiu teisiu visa savo likusi gyvenima, ir neturesi darbo nes tavo rastuose bus juoda deme, spresk pats =) =D
Magonis
4697
ne
|

