Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad reikėjo imti kitos spalvos.

2010.10.18 Anonimas
  • 37
13
preke





: preke


Nuotraukos nėra
SlimShady 5372    
ma ntj buna KAD gailiuosi kad per didely nusiperku :D
Nuotraukos nėra
teraman 5727    
man tai būna kad gailiuosi jog nenusipirkau dviejų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
gailiuosi nebent jei nenusiperku kokio daikto kuris man atrode grazus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
tikrai ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
nusiperki juodos spalvos ..ir nesigaili
Nuotraukos nėra
XaktiOn 5728    
Taij jau jo... Nekarta taip jau buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Tryda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
xD
Nuotraukos nėra
Kaori 5728    
kadandgi nemegstu spalvu perku juoda balta arba pilka ir niekada nesigailiuXD
Ramzis2010 5728    
Garbane demotyvatorium gali būt. :D
bellissima 5728    
nu aš tai pataikau su spalva kažkaip. arčiau tiesos buvo #2. :>
garbane 5728    
Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad tau jo net nereikėjo
RYBA 5729    
visada taip
Grįžti į viršų