ma ntj buna KAD gailiuosi kad per didely nusiperku :D
Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad reikėjo imti kitos spalvos.
SlimShady
5372
teraman
5727
man tai būna kad gailiuosi jog nenusipirkau dviejų :D
Anonimas
5728
gailiuosi nebent jei nenusiperku kokio daikto kuris man atrode grazus
Anonimas
5728
tikrai ne.
Anonimas
5728
nusiperki juodos spalvos ..ir nesigaili
XaktiOn
5728
Taij jau jo... Nekarta taip jau buvo :D
Anonimas
5728
Tryda.
Anonimas
5728
xD
Kaori
5728
kadandgi nemegstu spalvu perku juoda balta arba pilka ir niekada nesigailiuXD
Ramzis2010
5728
Garbane demotyvatorium gali būt. :D
bellissima
5728
nu aš tai pataikau su spalva kažkaip. arčiau tiesos buvo #2. :>
garbane
5728
Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad tau jo net nereikėjo
RYBA
5729
visada taip
|

