ma ntj buna KAD gailiuosi kad per didely nusiperku :D
Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad reikėjo imti kitos spalvos.
SlimShady
5371
teraman
5726
man tai būna kad gailiuosi jog nenusipirkau dviejų :D
Anonimas
5726
gailiuosi nebent jei nenusiperku kokio daikto kuris man atrode grazus
Anonimas
5727
tikrai ne.
Anonimas
5727
nusiperki juodos spalvos ..ir nesigaili
XaktiOn
5727
Taij jau jo... Nekarta taip jau buvo :D
Anonimas
5727
Tryda.
Anonimas
5727
xD
Kaori
5727
kadandgi nemegstu spalvu perku juoda balta arba pilka ir niekada nesigailiuXD
Ramzis2010
5727
Garbane demotyvatorium gali būt. :D
bellissima
5727
nu aš tai pataikau su spalva kažkaip. arčiau tiesos buvo #2. :>
garbane
5727
Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad tau jo net nereikėjo
RYBA
5727
visada taip
|

