Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad reikėjo imti kitos spalvos.

2010.10.18 Anonimas
  • 37
13
preke





: preke


Nuotraukos nėra
SlimShady 5371    
ma ntj buna KAD gailiuosi kad per didely nusiperku :D
Nuotraukos nėra
teraman 5726    
man tai būna kad gailiuosi jog nenusipirkau dviejų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
gailiuosi nebent jei nenusiperku kokio daikto kuris man atrode grazus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
tikrai ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
nusiperki juodos spalvos ..ir nesigaili
Nuotraukos nėra
XaktiOn 5727    
Taij jau jo... Nekarta taip jau buvo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Tryda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
xD
Nuotraukos nėra
Kaori 5727    
kadandgi nemegstu spalvu perku juoda balta arba pilka ir niekada nesigailiuXD
Ramzis2010 5727    
Garbane demotyvatorium gali būt. :D
bellissima 5727    
nu aš tai pataikau su spalva kažkaip. arčiau tiesos buvo #2. :>
garbane 5727    
Nors ir kokį daiktą nusiperki, - vėliau supranti, kad tau jo net nereikėjo
RYBA 5727    
visada taip
Grįžti į viršų