Nors ir labai sergi... - ...penktadienio vakarą visad stebuklingai pasveiksti...

2010.10.17 rks
  • 334
25
Nors ir labai sergi...







erikaslt 5723    
penktadienis stebuklus daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
kokios dar memes asile tu krw

cia demotyvuoja pasveikti penktadienio vakara?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Wiskas cia lbj teisinga:D tik memes to nesupranta:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
as ciulpiu as robertas hahahah as gyvenu LIETUVOJIA ! Xd penktokai valdo rulez~! xp ;D ;Dp ;p**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#17 :D
RYBA 5727    
kokie visi krūti komentuot po anoniminiais nickais :)
garbane 5727    
#19 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#2 ka tu cia nusisneki mause tu jobanas blet
Ex02r 5727    
kaip pirstu i subine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
toks jausmas is foto, kad penktadieni baigias menstruacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
jau geriau savaitgaliais sirgti nei... o tokias pasveikeles tai juokingos :D ypac man bloga ir panasiai o poto kai ka jau norimo nuveikti iskart pasitaiso sveikata (nelabai moku nupasakoti tokias situacijas) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
joo, man tai irgi. sekmadienio vakarą susergu, o penktadienį jau svikut svaikutėlė.. ;D
gretagreat28 5727    
tai kaipgi kitaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
ne nu,būna taip,kad visą savaitę sergi,o penktadienį tipo jau sveika,bet tėvai vis tiek niekur neleidžia.://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Man tai dažniausiai sekmadienio vakarą taip būna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#6 thumbs up!
Nuotraukos nėra
Atomaz 5727    
Vargei ,dazniausei penktadieny susergi :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
o jei nusimato neblogas vakaras tai isvis pasveiksti lyg niekur nieko ;D
Wiik 5727    
netiesa... šio penktadienio asmeninė patirtis :[[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
autoriau nebuk kaip tevas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
pliubomu gi : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#3 daznai nutinka ir taip. padlos desnis. :D
Nyctereutes 5727    
deja deja, pagal padlos dėsnį dažnai įvyksta atvirkščiai :/ . Kaip tik taip šį savaitgalį nutiko :(...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#1 labai gera demotyvacija, kaip tik demotyvuoja, visiška tiesa. taip kad ša.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Rimuojas, bet cia nedemotyvuoja..
Grįžti į viršų