Nors ir labai sergi... - ...penktadienio vakarą visad stebuklingai pasveiksti...

2010.10.17 rks
  • 334
25
Nors ir labai sergi...







erikaslt 5724    
penktadienis stebuklus daro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
kokios dar memes asile tu krw

cia demotyvuoja pasveikti penktadienio vakara?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Wiskas cia lbj teisinga:D tik memes to nesupranta:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
as ciulpiu as robertas hahahah as gyvenu LIETUVOJIA ! Xd penktokai valdo rulez~! xp ;D ;Dp ;p**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#17 :D
RYBA 5727    
kokie visi krūti komentuot po anoniminiais nickais :)
garbane 5727    
#19 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
#2 ka tu cia nusisneki mause tu jobanas blet
Ex02r 5728    
kaip pirstu i subine
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
toks jausmas is foto, kad penktadieni baigias menstruacijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
jau geriau savaitgaliais sirgti nei... o tokias pasveikeles tai juokingos :D ypac man bloga ir panasiai o poto kai ka jau norimo nuveikti iskart pasitaiso sveikata (nelabai moku nupasakoti tokias situacijas) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
joo, man tai irgi. sekmadienio vakarą susergu, o penktadienį jau svikut svaikutėlė.. ;D
gretagreat28 5728    
tai kaipgi kitaip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
ne nu,būna taip,kad visą savaitę sergi,o penktadienį tipo jau sveika,bet tėvai vis tiek niekur neleidžia.://
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Man tai dažniausiai sekmadienio vakarą taip būna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#6 thumbs up!
Nuotraukos nėra
Atomaz 5728    
Vargei ,dazniausei penktadieny susergi :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
o jei nusimato neblogas vakaras tai isvis pasveiksti lyg niekur nieko ;D
Wiik 5728    
netiesa... šio penktadienio asmeninė patirtis :[[
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
autoriau nebuk kaip tevas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
pliubomu gi : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#3 daznai nutinka ir taip. padlos desnis. :D
Nyctereutes 5728    
deja deja, pagal padlos dėsnį dažnai įvyksta atvirkščiai :/ . Kaip tik taip šį savaitgalį nutiko :(...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
#1 labai gera demotyvacija, kaip tik demotyvuoja, visiška tiesa. taip kad ša.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Rimuojas, bet cia nedemotyvuoja..
Grįžti į viršų