true story ;D
Nu davai! - Pereik be rankų!
Anonimas
5060
Anonimas
5086
Atsimenu uzlipi,ir visi purtyt pradeda.
Anonimas
5167
liosai
EllDiago
5168
#2 o nereikia prisilaikyt nes visur kopecios...
Anonimas
5184
nieada neidavau be ranku aukscio bijau :D
Anonimas
5185
Kai pasimautum and klyno pažiūrėčiau kas tau žema pasidarytų.
Anonimas
5215
#3 o kodel? Bijai ar atrodo per daug vaikiska ir zema?
zvp
5306
Vaikams ir jūra iki kelių. Dabar nieks manęs nepriverstų ten lipti.
TheDemotivator
5306
Kas cia sunkaus, be ranku pereit? Va be koju pereit, tai issukis :)
Anonimas
5306
kai mazesnis buvau visada be ranku pereidavau
|

