true story ;D
Nu davai! - Pereik be rankų!
Anonimas
5062
Anonimas
5088
Atsimenu uzlipi,ir visi purtyt pradeda.
Anonimas
5169
liosai
EllDiago
5170
#2 o nereikia prisilaikyt nes visur kopecios...
Anonimas
5185
nieada neidavau be ranku aukscio bijau :D
Anonimas
5187
Kai pasimautum and klyno pažiūrėčiau kas tau žema pasidarytų.
Anonimas
5217
#3 o kodel? Bijai ar atrodo per daug vaikiska ir zema?
zvp
5307
Vaikams ir jūra iki kelių. Dabar nieks manęs nepriverstų ten lipti.
TheDemotivator
5308
Kas cia sunkaus, be ranku pereit? Va be koju pereit, tai issukis :)
Anonimas
5308
kai mazesnis buvau visada be ranku pereidavau
|

