Nu davai! - Pereik be rankų!

2011.12.13 Hurris
  • 119
10
davai, pereik, be, ranku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5061    
true story ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5087    
Atsimenu uzlipi,ir visi purtyt pradeda.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5168    
liosai
EllDiago 5169    
#2 o nereikia prisilaikyt nes visur kopecios...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5185    
nieada neidavau be ranku aukscio bijau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5186    
Kai pasimautum and klyno pažiūrėčiau kas tau žema pasidarytų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5217    
#3 o kodel? Bijai ar atrodo per daug vaikiska ir zema?
zvp 5307    
Vaikams ir jūra iki kelių. Dabar nieks manęs nepriverstų ten lipti.
TheDemotivator 5307    
Kas cia sunkaus, be ranku pereit? Va be koju pereit, tai issukis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5307    
kai mazesnis buvau visada be ranku pereidavau
Grįžti į viršų