true story ;D
Nu davai! - Pereik be rankų!
Anonimas
5061
Anonimas
5087
Atsimenu uzlipi,ir visi purtyt pradeda.
Anonimas
5168
liosai
EllDiago
5169
#2 o nereikia prisilaikyt nes visur kopecios...
Anonimas
5185
nieada neidavau be ranku aukscio bijau :D
Anonimas
5186
Kai pasimautum and klyno pažiūrėčiau kas tau žema pasidarytų.
Anonimas
5217
#3 o kodel? Bijai ar atrodo per daug vaikiska ir zema?
zvp
5307
Vaikams ir jūra iki kelių. Dabar nieks manęs nepriverstų ten lipti.
TheDemotivator
5307
Kas cia sunkaus, be ranku pereit? Va be koju pereit, tai issukis :)
Anonimas
5307
kai mazesnis buvau visada be ranku pereidavau
|

