Nu klaidų nėra - Bet nuotaikos rašyti 10 irgi neturiu...

2012.10.20 Aratron
  • 70
3
Nu klaidų nėra







Nuotraukos nėra
Anonimas 4999    
#3 matyt nepatyrei to tai nesakyk
Nuotraukos nėra
Anonimas 4999    
nusisneka
pliumBum 5000    
labia labai mokytojiška...
Grįžti į viršų