Nu, o ką toliau..?

2012.06.17 Geras_Iksas
  • 28
8
Nu, o ką toliau..?







coliuke_ 5121    
ASU dabar, o nebe LŽŪU. ;D
Geras_Iksas 5121    
pernykste demo netiketai "dingo" ir kazkaip dar netikeciau "susikure" nauja.. ne mano darbas. o ir univeras nebe taip vadinas.
Nuotraukos nėra
Nerasistas 5121    
Toliau? DIRBT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5121    
ka toliau... nu tai ziurint ka pats nori veikt ta ir daryk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5121    
ka ka ukitinkaut jei zemes ukio univera baigei ar kazka panasaus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5121    
Nemokamai 50$ žaisti pokeriui..
Žaisk pokeri iš tikru pinigu nieko neinvestaves.

Adresu: www.pokerdays.eu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5121    
Pernai lygiai tokia pat demo buvo
PonasVladas 5121    
England
Grįžti į viršų