Nu tu bl*t...

2011.09.03 Lileikis Darius
  • 200
14
Nu tu bl*t...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5074    
Tai, kad toj servetėlėj daugiau naudingų medžiagų nei visoj bandelėj...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
kokia prasminga demotyvacija
realistic 5410    
:D paprasta demotyvacija, bet kazko taip prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
#10 Ten E621 :D Servetėlė sveikiau, nei pati bulkutė ar kažkoks kitas šlamštas :))
Spartasaurus 5410    
ten bandele ar kas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Vėpla, jei nemoki valgyti, tai geriau iš vis nevalgyk arba paprašyk, kad pavalginditų kas kaip vaiką..
Nuotraukos nėra
SlimShady 5410    
visi vitaminai serveteleje
Sylon 5410    
daznai taip buna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
kai kebaba valgau daznai taip buna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Nu. Tai negi tau skanu valgyt su servetėle?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Tai tipo blogai kad serveteles atsikandi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Atsikando servetėlės. Gal dėl to.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
servetele neskani bandeles skonio?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5410    
Nu ir kas cia blogai?
Grįžti į viršų