Tai, kad toj servetėlėj daugiau naudingų medžiagų nei visoj bandelėj...
Nu tu bl*t...
Anonimas
5074
Anonimas
5410
kokia prasminga demotyvacija
realistic
5410
:D paprasta demotyvacija, bet kazko taip prajuokino :D
Anonimas
5410
#10 Ten E621 :D Servetėlė sveikiau, nei pati bulkutė ar kažkoks kitas šlamštas :))
Spartasaurus
5410
ten bandele ar kas ?
Anonimas
5410
Vėpla, jei nemoki valgyti, tai geriau iš vis nevalgyk arba paprašyk, kad pavalginditų kas kaip vaiką..
SlimShady
5410
visi vitaminai serveteleje
Sylon
5410
daznai taip buna :D
Anonimas
5410
kai kebaba valgau daznai taip buna
Anonimas
5410
Nu. Tai negi tau skanu valgyt su servetėle?
Anonimas
5410
Tai tipo blogai kad serveteles atsikandi?
Anonimas
5410
Atsikando servetėlės. Gal dėl to.
Anonimas
5410
servetele neskani bandeles skonio?
Anonimas
5410
Nu ir kas cia blogai?
|

