Na čia matot kaip yra keli varijantai žmogus arba yra tikrai grynas noliferis tam tikra prasme arba visiškas idijotas pirma prasme pavaizduota antra prasme taip galima sakyt nesupratingo žmogaus kuris vadinas kitus noliferiais na o 3 varijantas tai gali but kasnors svarbaus o ne koks paprastas nolifinimas losiant game ar pan..
Nu, viskas. Einu miegot. - Reikia. Ryt bus sunku atsikelt. Einu. Jau. Dabar. Nu, dar 5min
Anonimas
5175
Anonimas
5355
Paranormal Nolifitivity.
puukis4
5519
Mama , nu kompą palagg`ino , greit išjungsiu . (30 min ) . Nu čia va reikia biški , kompas lūžta belekaip (45 min ) nu ok , ok išjungiu gi . ( 1h 20 min . ) pagaliau , atstrigo .
Anonimas
5522
#2 +5
MindziuX
5523
Ohoho, vienoj nuotraukoj tiek gėrybių :D
LogInGuy
5523
Tai čia tikriausiai tik noliferiam būna , kad niekaip nuo pc nenueina..
Anonimas
5523
Negi negalima to Etano isblokuoti fb? Tipinis trolis...
Anonimas
5523
as taip sakydavau, bet greit supratau kad nera prasmes saves apgaudinet :D
|

