Ooo... nostalgija man šitam multikui...
Nuo dabar - vaikystę prisiminsiu kiekvieną dieną
Tantanas
4934
Spartasaurus
5324
#6 ben tenas , chowder , flapjack , star wars visai nk
Anonimas
5344
Jis turėjo galvoje DABAR rodomas š per cartoon network, o ANKSČIAU ten rodydavo gerus filmukus, kaip pvz šitas, you damnass
Anonimas
5344
Ta ir turejo jis galvoj
Anonimas
5344
#3 trolli sita per cartoon network ir rodydavo ziauriai sufailinai
Mr.Troll
5344
Kietas filmukas. Ne taip, kaip dabar rodomas meslas per cartoon network.
Anonimas
5344
Ten zurnalas Tube o tas red prirasytas su ps ar paintu
Anonimas
5351
Kazin ar cia tikrai taip buvo nepamenu kad taip butu :D
|

