Perskaitykit tekstą, ir pažiūrėkit į sieną, pamatysite dryžius. (tai iliuzija)
Nuo Meilės iki Beprotybės - tik vienas žingsnis...
Anonimas
5347
Anonimas
5384
dvdvdsvsd
Anonimas
5384
#12 this
Anonimas
5392
TL;DR
Anonimas
5392
perskaičiau ir gaila pasidarė sugaišto laiko. prirašyta kaži kiek tik tam, kad pasakytų, jog meilė akla. na ir kas? čia rašyk.lt ar ką?
naktigonex
5392
Esu kažkur skaičius šitą. Todėl dabar tingiu skaityt. :D
Anonimas
5392
perskaiciau kelis pirmus sakinius ir supratau kad jau skaiciau sita suda anksciau. mergiotiska saldi rasliava tema "meile - seile" ir tiek.
Anonimas
5392
nereikėjo skaityt, per etiką kažkada pasakojo xD
Anonimas
5392
TL;DR
Anonimas
5392
Tl; DR
Anonimas
5392
patariu neskaityt nes nevertas jusu laiko
Anonimas
5392
idomi istorija...
Anonimas
5392
too long didn't read.
Anonimas
5392
Galit neskaityt, sito teksto net su toletiniu popieriu neverta lygint, bent naudos sikpopieris turi, o cia blevyzgos eilines.
Anonimas
5392
As galiu uzkopti i everesta, perplaukti atlanta, issedeti matematikos pamoka, laimeti spoksojimo konkursa su akmeniu, bet sitiek skaityti .... kas perdaug tas perdaug
|

