Nuo skardžio

2011.02.12 Kinachi
  • 102
9
gyvenimas, ziaurus, d







Kira 5350    
Hipster edit
Aidas220 5558    
fail :d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#6 ne tu orginalia demo sukurei? : D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5609    
komentarus ir reikėtų rašyt po originalios demotyvacijos, o ne savo komentarui sukurt naują. sušiktas individualizmas.
Tipo 5610    
Kad čia nieko nereikėjo formuluot.. Pratesta mintis...
Teenagor 5610    
galėjai geriau suformuluot šiaip demo, :/
Gabija Mikolaityte
Gabija Mikolaityte 5610    
joo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
:D
povilasq 5610    
xD
Grįžti į viršų