Nuobodu - bet namų darbų vis tiek dar nedarysiu.

2011.03.27 _summer_.
  • 386
9
Nuobodu







Nuotraukos nėra
Anonimas 5179    
O veliau gyvenime geriau parsidavinesiu negu dirbsiu. Siaip nenoras dirbi priklauso nuo daugelio dalyku, bet vienas is svarbiausiu veiksniu maistas, kuriame prideta kazko, kad pasijaustum sotus, bet naudos mazai. Tinget neiseitis, po to ciulpt reikes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5562    
as manau kad tau tik suda valgit o ne nd daryt
Nuotraukos nėra
opaopa 5566    
Dazniausiai sekmadienio vakara :D
Nuotraukos nėra
imi 5566    
Darysiu...
Spunkyz 5566    
Keturiom dienom anksčiau įmečiau panašią, tai šią patvirtino.. nu naaaaaataša..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
dabartine mano busena;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
pagavo ;D
belieber 5566    
būtent :D jau geriau nieko neveikti nei nd daryt
Grįžti į viršų