čia jis rado vienintele vieta kuri dar neprišiukšlinta :D kur yra poilsevietės ir prie ežerų ten vien šiukšlės
Nuostabi vieta! - Reiks varyt čia su draugais pagert ir apšikt visus kampus!
Anonimas
5219
Anonimas
5509
Pauliau cia gal nacizmas??? Ir prie ko cia pa ruski šnekanciu???? Pa litovski šnekantis Šika ne maziau... Blogai tu REALYBE matai
ega
5509
Kur demotyvatorius cia bent 1 kampa mato.
Anonimas
5509
grybaut sudu?
Anonimas
5510
kazkoki miska nufotkino ir sako kad grazi vieta. Grybaut cia nebent eit, o ne gert.
Anonimas
5510
#2 tokia šito demotyvatoriaus idėja
Anonimas
5510
Labai baisi, ir lieva vieta. Net geda butu siukslint tokioj. Nera nei ezero, uodu Da***ja, sukandziotu negyvai per 5 min, ir dingtu ten noras but... Isvada: Demotyvacija lieva, o tas kuris padare yra lopas arba vaikas.
CRONUS
5510
#1 Trenkta(s)? Šašlam yra laužaviečių belekiek ir net su šašlykinėm kaikur. Reikia dar daugiau išdegint?
Anonimas
5510
Kur čia? Rimtai gera vieta. Reiks ten nuvaryt šašlų su alum, tik kad nesaulėta :/
|

