Tiems kuriem juokinga tiesiog esati 12metes malalietkos kurios negerbe motinos. ;) P.s man jusu nuomone i mano komentara visiskai neidomi.
Nuotrauka su mama - Pati brangiausia
Anonimas
5148
Anonimas
5387
thats mean -.-
Anonimas
5418
#12 Oi oi kokie mes kieti..
Anonimas
5419
#11 Tai tada pyzdink is cia, triedale tu.
Anonimas
5419
Ir užrašą matėm, ir humoro jausmą turim.. nu bet jei jums čia juokinga, tai man tikrai nuoširdžiai jūsų gaila...
Milky.
5420
Nusivylusi tokia demo. Neprajuokino.
Fanatikeee
5420
.
Anonimas
5420
Nu nx.
Anonimas
5420
#6 Matėm. O kas ten tokio jau ypatingo ? Neturi humoro jausmo, tai ir nereik imt į širdį.
Anonimas
5420
bent uzrasa ant maikes matet ?
Hifive
5420
ten akiniai.....
Anonimas
5420
Kas per plaukai pas bahūrą, nes ten šone pas jį kažkokia balta fignia
Anonimas
5420
#1 Na, tada pasiimk koki astru peili ir durk sau i aki.
Anonimas
5420
Fuck yeah !
Anonimas
5420
Net nejuokinga...
|

