Tiems kuriem juokinga tiesiog esati 12metes malalietkos kurios negerbe motinos. ;) P.s man jusu nuomone i mano komentara visiskai neidomi.
Nuotrauka su mama - Pati brangiausia
Anonimas
5147
Anonimas
5386
thats mean -.-
Anonimas
5416
#12 Oi oi kokie mes kieti..
Anonimas
5418
#11 Tai tada pyzdink is cia, triedale tu.
Anonimas
5418
Ir užrašą matėm, ir humoro jausmą turim.. nu bet jei jums čia juokinga, tai man tikrai nuoširdžiai jūsų gaila...
Milky.
5419
Nusivylusi tokia demo. Neprajuokino.
Fanatikeee
5419
.
Anonimas
5419
Nu nx.
Anonimas
5419
#6 Matėm. O kas ten tokio jau ypatingo ? Neturi humoro jausmo, tai ir nereik imt į širdį.
Anonimas
5419
bent uzrasa ant maikes matet ?
Hifive
5419
ten akiniai.....
Anonimas
5419
Kas per plaukai pas bahūrą, nes ten šone pas jį kažkokia balta fignia
Anonimas
5419
#1 Na, tada pasiimk koki astru peili ir durk sau i aki.
Anonimas
5419
Fuck yeah !
Anonimas
5419
Net nejuokinga...
|

