Šiaip tai pamokose nereik kreipt į tokius dalykus dėmesio.
Nusičiaudėk klasėje, - ir sužinok, kiek populiarus esi
Anonimas
5035
MagicianGirl116
5340
Nesuprantu, kodėl pas mus klasėje vietoje to, kad pasakytų kažkas: „Į sveikatą“ pradeda žvengti...
Anonimas
5352
Buvo
Anonimas
5352
Jei tik tiek tereikia ,kad pripazintu,tai -I SVEIKATA!!!
Anonimas
5352
Captain Obvious?
Anonimas
5353
pz pas mus istisai kniedes kaicia ir ka? dar sako visi sa siksiu :D
Anonimas
5353
O jūs pamėginkit nusipersti.... :D
Anonimas
5353
Mokyklos kazkas nelanke... Nepatinki kazkam arba visiem blogiausiu atveju tai jokio i sveikata nesulauksi :D
Anonimas
5353
kas cia per sudas?
EdvisEvolution
5353
Moderatoriai jau pievas pradeda tvirtint..
Anonimas
5353
as nusiciaudziu tai man pasako i sveikata
Plaktukas
5353
as tai nusiciaudeju garsiai, kad visi persika klaseje :D
|

