Šiaip tai pamokose nereik kreipt į tokius dalykus dėmesio.
Nusičiaudėk klasėje, - ir sužinok, kiek populiarus esi
Anonimas
5037
MagicianGirl116
5342
Nesuprantu, kodėl pas mus klasėje vietoje to, kad pasakytų kažkas: „Į sveikatą“ pradeda žvengti...
Anonimas
5354
Buvo
Anonimas
5354
Jei tik tiek tereikia ,kad pripazintu,tai -I SVEIKATA!!!
Anonimas
5354
Captain Obvious?
Anonimas
5355
pz pas mus istisai kniedes kaicia ir ka? dar sako visi sa siksiu :D
Anonimas
5355
O jūs pamėginkit nusipersti.... :D
Anonimas
5355
Mokyklos kazkas nelanke... Nepatinki kazkam arba visiem blogiausiu atveju tai jokio i sveikata nesulauksi :D
Anonimas
5355
kas cia per sudas?
EdvisEvolution
5355
Moderatoriai jau pievas pradeda tvirtint..
Anonimas
5355
as nusiciaudziu tai man pasako i sveikata
Plaktukas
5355
as tai nusiciaudeju garsiai, kad visi persika klaseje :D
|

