Tikiu....pas mane taip karsta buvo kad 24/7 on =.=
Nusipirkau jį birželio mėnesį - Panaudojau 3 kartus.
Anonimas
5394
Anonimas
5408
Ir ka cia demotyvuoja ? tikriausiai nepirkti ventiliatoriaus
Anonimas
5437
Naudoju atvėsint arbatai, kavai... :)
Anonimas
5438
tiesa, sudina vasara
Anonimas
5438
kad nevisur vienodai karšta buvo. Ir as dybi bejau ant tavo ventiliatoriaus!
Anonimas
5439
Ko čia zyziat kad karštą nebuvo, į lauką išeikit, arba pro langą bet pažiūrėkit. Kai karštą blogai, kai šalta irgi. Apsispręskit.
Anonimas
5439
cystai ta pati pagalvojau vakar....
povilasq
5439
cool story bro
Anonimas
5439
daaaaaa!
indigokid
5439
daaaaaa!
Anonimas
5439
OMG,jus FACEBOOK'o komentatoriai!!! Cia esme tame,kad vasara nebuvo karsciu,kokius zadejo sinoptikai,daaaaaaa.....
Dimka
5439
#2 nesupratai esmes , per visa vasara buvo gal 5~ kartus karsta ir jis tik 3 kart panaudojo kad atsigaivint
Anonimas
5439
Ir tai turetu mums but idomu, naudok kiek nori. Na tokias demo tik ir tvirtint......
Dimka
5439
:D
|

