Tikiu....pas mane taip karsta buvo kad 24/7 on =.=
Nusipirkau jį birželio mėnesį - Panaudojau 3 kartus.
Anonimas
5393
Anonimas
5407
Ir ka cia demotyvuoja ? tikriausiai nepirkti ventiliatoriaus
Anonimas
5436
Naudoju atvėsint arbatai, kavai... :)
Anonimas
5437
tiesa, sudina vasara
Anonimas
5438
kad nevisur vienodai karšta buvo. Ir as dybi bejau ant tavo ventiliatoriaus!
Anonimas
5438
Ko čia zyziat kad karštą nebuvo, į lauką išeikit, arba pro langą bet pažiūrėkit. Kai karštą blogai, kai šalta irgi. Apsispręskit.
Anonimas
5438
cystai ta pati pagalvojau vakar....
povilasq
5438
cool story bro
Anonimas
5438
daaaaaa!
indigokid
5439
daaaaaa!
Anonimas
5439
OMG,jus FACEBOOK'o komentatoriai!!! Cia esme tame,kad vasara nebuvo karsciu,kokius zadejo sinoptikai,daaaaaaa.....
Dimka
5439
#2 nesupratai esmes , per visa vasara buvo gal 5~ kartus karsta ir jis tik 3 kart panaudojo kad atsigaivint
Anonimas
5439
Ir tai turetu mums but idomu, naudok kiek nori. Na tokias demo tik ir tvirtint......
Dimka
5439
:D
|

