Nusirašinėjimas - Lygis: ekspertas

2010.12.24 smage
  • 643
44
Nusirašinėjimas







Blackrose166 5393    
Aš mokausi iš geriausiųjų :D
Nuotraukos nėra
unnameless 5496    
Kai su striuke leidzia klasei sedet tj tjp. O su megztiniu ar dzemperiu? Manau nepavyktu
pauliukaz 5563    
reiks pabandyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
Mld.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5623    
a* atsilikes esi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5625    
o gal jis tiesiog turi tris rankas? XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5628    
paprastai. jei esi kairiarankis (rasai kaire ranka) tai desine pakisi po suolu, o rankove (atseit ranka) atremi i prieki ( salia veido_). jei desiniarankis tj atwirksciai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
kaip cia padaryt taip?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
cia tai geras.. :D
Nuotraukos nėra
Julex 5654    
ce tj stpdv expertas :D
Vai2kas 5655    
gera gera.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
grazhus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Nuzude :D:D:D:D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
Nee, geresniu taktiku nera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
ble gerasD:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#23 TAI. JAU. TIKRAI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5658    
KARTOJA !!!
Moniikqte 5659    
gud idea
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Siaiap tai zjb kad taip nusirasineja. nors nemanau, kad mokytojai tokiosv pozos neoastebetu berasant kontrolini darba. mat pastarieji vaiksto po visa klase ir stebi kiekviena vaiksma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
Koks jis grazus O_O inlove!
Spameris 5660    
Su striuke neleistų sėdėt per pamokas ir panašiai, bet mintis nebloga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
aciu uz ideja ! ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#13 #11 e, +5 jum uz durnuma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#11 , #13 WIN!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
kai nesveikumas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#13 #11 - Pzdc... Tokiu durniu dar paieskot reikia :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Ar ten mokyklu ,ar koks čia velnias yra ,išvis nešildo ,kad su stiuke reikia sėdėti :D
Nuotraukos nėra
kabeliukas 5661    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#11 o apie tave isvis geriau patylesiu, durneli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#13 tu tai vapse idijotas
Nuotraukos nėra
kabeliukas 5661    
kame demo? ir kdl cia jis nusirasineja? man atrodo kad jis cia apsimeta kad skaito o istikro su telefu zaidzia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
11 dabar labai daug kairiarankiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
jei tiap daro,, tai jis kairiarankis, kas mazai tiketina.. beja jei jis butu ekspertas niekas jo nebutu pamate ir nufotkine. tad galvokit.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Gera ideja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#4 būtent ;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#2 parodyk man tu nors viena klaida.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Va tik ant to zmones protingi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
#4 :D teisingai
Ex02r 5661    
#3 nuo tada kada lietuvis pradėjo žemę arti. Eik bulvių ravėt kaimieti-komuniste
Nuotraukos nėra
Anonimas 5661    
Nuo kada Azijiečiai nusirašinėja?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
demotyvacijos kūrėjo gramatika: lygis - nesimokantis
Nuotraukos nėra
mandarinas6 5662    
max lvl
Grįžti į viršų