Aš mokausi iš geriausiųjų :D
Nusirašinėjimas - Lygis: ekspertas
Blackrose166
5393
unnameless
5496
Kai su striuke leidzia klasei sedet tj tjp. O su megztiniu ar dzemperiu? Manau nepavyktu
pauliukaz
5563
reiks pabandyt
Anonimas
5576
Mld.
Anonimas
5623
a* atsilikes esi :D
Anonimas
5625
o gal jis tiesiog turi tris rankas? XD
Anonimas
5628
paprastai. jei esi kairiarankis (rasai kaire ranka) tai desine pakisi po suolu, o rankove (atseit ranka) atremi i prieki ( salia veido_). jei desiniarankis tj atwirksciai
Anonimas
5651
kaip cia padaryt taip?
Anonimas
5651
:D
Anonimas
5654
cia tai geras.. :D
Julex
5654
ce tj stpdv expertas :D
Vai2kas
5655
gera gera.;D
Anonimas
5656
grazhus :D
Anonimas
5656
Nuzude :D:D:D:D:D:D:D
Anonimas
5656
Nee, geresniu taktiku nera :D
Anonimas
5657
ble gerasD:D:D
Anonimas
5657
#23 TAI. JAU. TIKRAI!
Anonimas
5657
lol
Anonimas
5658
KARTOJA !!!
Moniikqte
5659
gud idea
Anonimas
5660
Siaiap tai zjb kad taip nusirasineja. nors nemanau, kad mokytojai tokiosv pozos neoastebetu berasant kontrolini darba. mat pastarieji vaiksto po visa klase ir stebi kiekviena vaiksma.
Anonimas
5660
Koks jis grazus O_O inlove!
Spameris
5660
Su striuke neleistų sėdėt per pamokas ir panašiai, bet mintis nebloga.
Anonimas
5660
aciu uz ideja ! ;D
Anonimas
5661
#13 #11 e, +5 jum uz durnuma.
Anonimas
5661
#11 , #13 WIN!!
Anonimas
5661
kai nesveikumas :D
Anonimas
5661
#13 #11 - Pzdc... Tokiu durniu dar paieskot reikia :D
Anonimas
5661
Ar ten mokyklu ,ar koks čia velnias yra ,išvis nešildo ,kad su stiuke reikia sėdėti :D
kabeliukas
5661
Anonimas
5661
#11 o apie tave isvis geriau patylesiu, durneli
Anonimas
5661
#13 tu tai vapse idijotas
kabeliukas
5661
kame demo? ir kdl cia jis nusirasineja? man atrodo kad jis cia apsimeta kad skaito o istikro su telefu zaidzia
Anonimas
5661
11 dabar labai daug kairiarankiu
Anonimas
5661
jei tiap daro,, tai jis kairiarankis, kas mazai tiketina.. beja jei jis butu ekspertas niekas jo nebutu pamate ir nufotkine. tad galvokit.
Anonimas
5661
Gera ideja :)
Anonimas
5661
#4 būtent ;>
Anonimas
5661
#2 parodyk man tu nors viena klaida.
Anonimas
5661
Va tik ant to zmones protingi :D
Anonimas
5661
#4 :D teisingai
Ex02r
5661
#3 nuo tada kada lietuvis pradėjo žemę arti. Eik bulvių ravėt kaimieti-komuniste
Anonimas
5661
Nuo kada Azijiečiai nusirašinėja?
Anonimas
5662
demotyvacijos kūrėjo gramatika: lygis - nesimokantis
mandarinas6
5662
max lvl
|

