Nusišypsok! - Ir gyvenimas išmuš tau dantis.

2010.03.27 KonG
  • 193
13
Nusišypsok!







Nuotraukos nėra
Anonimas 5591    
graži nuotraukyte
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
laimingi zmones be dantu.. gali visada sypsotis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    

man ji vistiek graži.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5902    

#7 Irgi sutinku
STT 5904    
kartais nors tu ka bet neiseina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5904    
#7 visiskai sutinku su tavim...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
bl grazi tik puse veido mato ir jau grazi... o jei likusi puse butu nudeginta??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
aha, graži.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5930    
Merga tj graži : ))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
oi sypsais* XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
:D man paciam karta neiskale zubu :D gerai kad laiku suregavau, kitaip sakant dejau i kojas :D ir gaude :D Ir zinau kad del sypsenos :D nes sake " ko cia **** supsais ***** " :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
IMOU!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Geras!
Grįžti į viršų