#8 tai tu gal kalbėk už savo barakyną.
Nusišypsok - Juk tai nėra sunku
Anonimas
5623
Anonimas
5663
cia ideja ta , kad materialios vertybes tampa svarbiausios...
Anonimas
5824
As beveik visa gyvenima sypsausi.. Aute zmones kaikada kreivus zvilgsnius net meto, kai sedziu su sypsena ;D Keisti zmones.. Nei patys sypsos, nei kitiem neduoda sypsostis..
Anonimas
5825
man atrodo kad lietuviams sunku nusisypsoti be progos. kitose salyse zmones eina ir sveikinasi vieni su kitais, nors ir nepazysta, nors mate tik pora kart gyvenime. Mes pastoviai susirauke kaip siknos, ir negalime pastebeti tikro pasaulio grozio. juk sypsotis tikrai nera sunku, atsipeikėkit, paziurekit i pasauly is gerosios puses.. tuomet nereikes nei situ geležų, ir visiems bus maloniau gyventi ;)
Anonimas
5825
#5 netiesa
Anonimas
5826
aš kaip tik priešingai suprantu šį paveiksliuką...Šypsena turi būt laiku ir vietoje, o ne prievartinė ir be tikslo...Lietuviai žmonės santūrūs, šypsosi kada reikia, ne kaip vakariečiai žiūri į tave, šypsosi ir galvoja koks tu asilas.
Anonimas
5826
Labiau anglams!!
Anonimas
5826
ziauriai lietuviams tinka x]
Anonimas
5826
#1 gerai pastebeta... :D
sypt
5826
patiko paveiksliukas. ;D
Anonimas
5826
o sako,kad šypsena nieko nekainuoja ;D
|

