„Nusivylusios namų šeimininkės“ - Be jų pirmadieniai nebeteks savo prasmės...

2013.02.19 Gabija Alisauskaite
  • 42
5
„Nusivylusios namų šeimininkės“







Nuotraukos nėra
Anonimas 4875    
Nesitikėjau kad dar kas nors žiūri (rofl)
Otolelet 4876    
Man depresija :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 4876    
isivaizduokit, netycia praleidau pacia paskutine serija... :((
Nuotraukos nėra
Anonimas 4876    
meslas,nebus kaziuret .ir kaip pasakytu garfildas pirmadieniai baigesi ju nebus kaip ir serialo ://
Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
tiems, kas žiūrėjo...
Grįžti į viršų