Nustatyta... - ...Kodėl lyja lietus.

2011.02.20 nai
  • 287
27
lietus, debeseliai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
cia sitioj ft ir yra tiesa, kai karstas susitinka su saltu, tai ir buna audros, lyja. issimokslinkit, vaikeliai, tada ir komentuokit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
4metu vaiko hipoteze :D
Nuotraukos nėra
stupidthings 5603    
#10 pizdiec, nieko nesupratau is tavo "prikolo" ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#10 O tu ka myzi is akiu.. Nesupratau tavo prikolo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Sudas cia ne demotyvacija. Bent jau paveiksliukas atitinka daugumos cia besilankanciu paaugliu meile-seile-neistikimybe emotyvaciju..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
kad nusprest ar patinka ar ne reikia paziuret, o kaip paziuri ir nepatinka nera ka daryt.... yra daug geru demo nepatvirtintu... tj isvada tvirtina mokyklinukai.
Nuotraukos nėra
milkchocolate 5603    
#6 BUTENT !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Žmonės, jei jums nepatinka tokios demo nežiūrėkit arba sukurkit gersnių. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Ir čia demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#16 kas tau cia nepatinka? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#16 Prasymas - Atmestas !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
PRASAU BAIKIT KURTI TOKIAS DEMOTYVACIJAS. ACIU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
rjabjarbjaraiiiii
Vai2kas 5604    
oho... dabar man is biologijos bus 10.:)
Labuka 5604    
o žaibuoja kai paperdžia : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
Forever Alone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
kadangi asaros yra is akiu, taigi reiskias kad jis cia myza :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
6# ;D
Vendigo 5604    
Kiek daug debeseliu vadinas buna palikti ant ledo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#6 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
#1 Sninga tada, kai tas forever alone debeselis galva trina kurnors tai pleiskanos byra :)
Teenagor 5604    
Dabar tas debesėlis forever alone ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
apsiverkim
Nuotraukos nėra
Anonimas 5604    
ir vel viska is cha.lt traukia
Nuotraukos nėra
nai 5604    
#1 O siam klausimui palikime vieta tavo fantazijoj :D
Nuotraukos nėra
Shokoladomane 5604    
o gal gali pasakyti kodel sninga ? :D
Grįžti į viršų