Geriau nupjauk medį, bet pasodink naują...
Nužudyk žmogų - Išgelbėk medį
Curse
5126
Anonimas
5159
#10 dusk nx tu raciste kiaule
Anonimas
5580
#11 :D
Anonimas
5735
#11 cystai :D
Anonimas
5772
Nužudęs žmogų, medžio neišgelbėsi... Karstą vis tiek iš medžio darys... Nebent po kokiu medžiu ir pakastum.. ;D
Anonimas
5805
siaip geriau kill a jew save a tree
Anonimas
5862
#8 as manau esme tame kad ... ir tokiems vaikams kaip tu reiktu truputi nusiraminti.
Anonimas
5867
"Spirk sitos demotyvacijos autoriuj i kiausus isgelbek pasauli nuo tokiu debilu dauginimosi"
Anonimas
5878
cia motivacija zudyt zmones ;D
laiswis
5882
irake visi taip ir daro :D Nes ten medziu ne kazin kas beliko :]
Demotion
5886
Nuzižudyk - ir ižgelbėsi medį ( taip gal geriau) :D
sch
5887
#2 cia kiek suprantu norejo pasakyti kad medis yra svarbesnis uz zmogu:) o jai butu su bebru tai nebutu nieko ispudingo
Laiquendi
5887
che. church of euthanasia.
graffitis
5888
su bebru geriau skamba
fucks
5888
ziauri pieva :)
|

