O aš vis galvoju, - Maudausi po klijais, ar vandeniu..

2012.02.21 kasiakas
  • 37
19
O aš vis galvoju,







Curse 5125    
Gerai, kad užuolaidų pas mane nėr :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5207    
Nu tai failai esat kad kažkokias užuolaidas naudojat, tam sienos yra :D
coliuke_ 5238    
Sienom ne. :D Bet užklykčiau truputėlį. :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
Kur jau be, vorą pamačius sienom pradėtum lipti:)))
coliuke_ 5238    
O aš be baimės jausmo. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
Taigi ir sakau, aš teroristas ! :P
coliuke_ 5238    
Geriau manau nesugalvotum. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
Deja, jei pamatysi turėsiu tave nužudyti (:
coliuke_ 5238    
Nepamačius nepasakysiu kaip geriau. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
#9 Turbūt tada man reikia atrodyti taip baisiai kaip Ahmedui :))
coliuke_ 5238    
#8 Nebijau, nebijau. :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
#5 Teroristo kalbos (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
kai atstumai tarp molekuliu arti- traukos jegos padideja todel ir prilimpa, orie ko cia tie klijai ble? nsmn krc pritariu 314Simas
314Simas 5238    
Pamatau lievą demo, tada pagalvoju, kad greičiausiai ta demo moderatoriaus, paspaudžiu ant nick name'o, opa moderatorius :)
coliuke_ 5238    
#3 Nu nu ;D Kas per kalbos ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
Nu prilimpa, ir ką? Su dušu su vandeniu papili ant užuolaidos, nuo vandens ji pasidaro sunkesnė ir nebelimpa. Dar dėl drėgmės prilimpa prie pačios vonios.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
#2 Silence, I kill you ! :]
coliuke_ 5238    
#1 Kuo, o ne kuom. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5238    
Šlamštas. Nenuostabu kuom demotyvatoriai gyvena...
Grįžti į viršų