Gerai, kad užuolaidų pas mane nėr :D
O aš vis galvoju, - Maudausi po klijais, ar vandeniu..
Curse
5125
Anonimas
5207
Nu tai failai esat kad kažkokias užuolaidas naudojat, tam sienos yra :D
coliuke_
5238
Sienom ne. :D Bet užklykčiau truputėlį. :D :D
Anonimas
5238
Kur jau be, vorą pamačius sienom pradėtum lipti:)))
coliuke_
5238
O aš be baimės jausmo. :D
Anonimas
5238
Taigi ir sakau, aš teroristas ! :P
coliuke_
5238
Geriau manau nesugalvotum. :D
Anonimas
5238
Deja, jei pamatysi turėsiu tave nužudyti (:
coliuke_
5238
Nepamačius nepasakysiu kaip geriau. :P
Anonimas
5238
#9 Turbūt tada man reikia atrodyti taip baisiai kaip Ahmedui :))
coliuke_
5238
#8 Nebijau, nebijau. :P
Anonimas
5238
#5 Teroristo kalbos (:
Anonimas
5238
kai atstumai tarp molekuliu arti- traukos jegos padideja todel ir prilimpa, orie ko cia tie klijai ble? nsmn krc pritariu 314Simas
314Simas
5238
Pamatau lievą demo, tada pagalvoju, kad greičiausiai ta demo moderatoriaus, paspaudžiu ant nick name'o, opa moderatorius :)
coliuke_
5238
#3 Nu nu ;D Kas per kalbos ;D
Anonimas
5238
Nu prilimpa, ir ką? Su dušu su vandeniu papili ant užuolaidos, nuo vandens ji pasidaro sunkesnė ir nebelimpa. Dar dėl drėgmės prilimpa prie pačios vonios.
Anonimas
5238
#2 Silence, I kill you ! :]
coliuke_
5238
#1 Kuo, o ne kuom. :D
Anonimas
5238
Šlamštas. Nenuostabu kuom demotyvatoriai gyvena...
|

