O aš visada galvojau, - kad nutellą reikia ant batono tepti..

2012.03.12 Gefungelis
  • 50
8
O aš visada galvojau,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5123    
#2 Net neverta komentuoti tavo apgailėtinų prioritetų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
Egipto zeme :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5191    
Kažkokios išsigimėlės :/ Kaip jom negėda prieš kitus rodytis?
Rocknroll 5214    
kurva nu ir sutapimas kaip tik valgiau nutella su sausainiais ir dar pize supykino
Nuotraukos nėra
Anonimas 5214    
morkų pasaulyyyyje
beerlife 5215    
Ta rožinė malibu princesė geriausia:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
Visos grazios, tik paskutine i vyra panasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5215    
nutellukes :]]
Grįžti į viršų