razer :) fatalas as tj imciau licosa visus ten pribumbasus turi ir yra patogi ir panasiai + 200 lt maziau kainuoja....... und naga rulezzzzzzzz
O brangioji, - aš niekada nepamiršiu tų naktų praleistų kartu.
Anonimas
5336
Anonimas
5336
Yay mano klave
FatalaS
5336
Gal kas naudoja razer blackwindow klaviatura?Kadangi noreciau pirkti neuzilgo razer blackwindow ultimate ,bet ar verta moketi +470litu uz ja?Ar labai jau jauciasi skirtumas?
Anonimas
5336
anasi <3 vienintelis sargis WoW'e
Dimka
5336
mm razeriukas :D pas zilvi yra DA zinau :D
zilwis777
5336
Razer <333333
|

