O dabar, sūnau, parodyk - Kuris pavogė tavo dviratį.

2011.12.20 Fumis
  • 153
12
O dabar, sūnau, parodyk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5127    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
pisdiets Ostapenko, dviratuka teks grazinti :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5255    
ant pavogto dviracio ir pabegciau :D
Nuotraukos nėra
ReBorN 5297    
Ohoho, koki įtemptą gyvenimėlį, turėjo sūnelio motinėlė. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
užsivarę gerai...bet pažiūrėkit į jų kojas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
kad su tiek mases vargu ar pagautu jie kanors
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
@Jons Holivudo auka tu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
Chuck norris:As pavogiau.
Tevas:Sunau,vaziuojam nupirksim tau nauja dvirati
anonimas 5303    
-nejaugi jūs tokie durni jog nežinotumėt, kad niggeriai dviračius vogia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
tu nx....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
nigga stole my bike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
tas su pilkais sortais man matytas kazkuriame klipe.
Grįžti į viršų