O dar sako žmonės, - kad japonų kalba sunki

2010.11.01 gretagreat28
  • 525
97
subtitrai,dragon, ball



Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Sitas geras
gal man prisiko maldaknyeeeeeej :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
i nuogaliu panoramaaaa :D
bagyra666 5685    
:D
Orion 5705    
Vertimas TOP nr.1, iš visų kiek teko matyti;D
micalota 5705    
kello, hello karpaaa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Antana kala Tomo koja :D
Razor 5710    
Ble pamenu kai konkreciai visi ziurejom sita multika, tik ir laukem pamoku pabaigos kd galetume dbz paziet o ne prie pc prisest kad pamatytume kita epizoda ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
Tas aciu geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
Nuzude ;D
Gerulis ;D
Simpler 5711    
paskutineje sekundeja jis zvairas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
hello hello karpaaa xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
kiaulių dar yra prišiko mano gal maldaknygėėėėėj xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
ZIAURU :D Taip zodziai gerai issideste pz atrodo kad japonai cia speciailiai taip padare. :D
tas nerealus : Antaną kala Tomo koja.
a dar : Gal mano prišiko maldaknygėėėėjjj
vietoj mano pakeisčiau į mama :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
1:48 Nuo cia 5 sec belenkaip geros :D
"Antaną kala...
Tomo koja. " :D :D :D
Persikas 5711    
Šitas tai nerealus..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
Dar tiek daug nesijuokiau is demo ;D
Nuotraukos nėra
nerlaiko 5712    
Antana kala tomo koja :D
bandyte- 5712    
Patiko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
ale ziauru Antana musa Tomo koja, Man prisiko maldaknygiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
uzskaitom ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
todle lietuviam yra sunku ismokt kitokia kalba, nes ji dazniausiai paprasta buna, o mes snekam ko nereikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#72 Lotynu sunkiausia is visu kalbu, bet ji mirus ir beto yra small ir big latino, o lietuviu tai sunkiausia is gyvu kalbu pasaulyje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
gerulis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#72 ne, jis/ji sako tiesą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#66 Sunkiausia yra Lotynų kalba ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
belenkoks :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
puikiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Šakės.. žiaurus :D apsiverkiau :D
Nuotraukos nėra
rCk 5713    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
keik girdejau tj Lietuviu kalba pasauly sunkiause yra, tik rastas sunkiauses Japonu ir kinu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Antana kala Tomo koja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
patiko :D bet, asmeniskai man, pirmas labiau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Antana kala... Tomo koja :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
:D
tanc 5713    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
;D
Agnyt 5713    
Raugo neeeer. : DDDDDDDDDDD
gretagreat28 5713    
#56 Gaila?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Geras :D
Nuotraukos nėra
L0st 5713    
nu ko cia blet reklamuojat ta kanala duxai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
apsiverkiau.:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Išspaudė šypseną :) Geriausiai Ačiū gale :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
geras :";D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
buvo pora vietu kai nusisipsojau bet be esmes visikai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
bleeeeeeeeeee :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
ATSIBODO BLET JŪSŲ ŠITOS NESAMONĖS PERSIŠVIESKIT GALVAS!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Zjbs cia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
kur žodžiuose esmė? man tai čia nieko juokingo... vienas sukūrė tai dabar dar kokį mėnesį tas pats per tą patį bus...
(50-97)
Grįžti į viršų