O dar sakoma, - kad žmonės sveiki...

2012.03.29 hatersgonnahate
  • 15
11
kraujas,zmones,ranka,mirtis, alyvose







Nuotraukos nėra
Anonimas 5140    
Pasake bieberio isprotejusi fane. ironiska.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5154    
O kas sako, kad zmones sveiki? Musu psichologijos destytoja nuolat pabrezdavo, kad sveiku zmoniu nera... Tai va kokia statistika ar kita informacija remesi autorius kurdamas demo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
viskas cia puiku. Protingas zmogus labai ne koki gyvuneli zaloja, :)
Spameris 5204    
„Cje bisky prigavo ;*****“
Rocknroll 5204    
Emo kid, you doing it in the right way
Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
cia yra fetisas, o ne bandymas zudytis. panasiai kaip vaiksciojimas zarijomis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
O kas sako , kad emo yra zmones?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
tikslei isilgai reikejo det ir viskas o dabar vaidina ir tiek
:D
winston 5204    
pjauti išilgai reikia, ne skersai. EMO urodai, apsišvieskit prieš žudydamiesi ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5204    
Kas cia gero, imbicile Nr. 1?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5205    
Viskas cia gerai
Grįžti į viršų