Nejaugi dar yra tokių, kurie kreipia dėmesį į kiekvieno padugnės nuomonę?
O gal atėjo laikas - pagaliau nekreipti dėmesio į kitų nuomones ir pradėti gyventi savaip?
Anonimas
5128
Eimante.
5399
www.demotyvacija.lt/turi-antsvorio-sunku-atsisakyti-riebaus-maisto-1395715.html
Anonimas
5399
Hmmm... Manau dar ne ^_^
Anonimas
5399
Guitar Hero: Michael Jordan Edition
Anonimas
5399
gal ne?
Anonimas
5399
Vsio einu nolifint
FatalaS
5399
Seniai taip darau,jeigu kreipciau demesi i kitus tai tada gyvenciau kaip jie nori ,bet as gyvenu kaip as noriu.
Anonimas
5399
www.demotyvacija.lt/paieska/visi/mini-striptizas-1359586.html
Anonimas
5399
Aš jau seniai tai darau :)
|

