senas geras bajeris
O gal vis dėlto - geriau negerti?
Anonimas
5221
Anonimas
5299
Iki asaru :D vos nenumiriau is juoko :D
Anonimas
5318
9gag viskas is ten
Anonimas
5352
cia taj geeeras xD
Anonimas
5354
Siuolaikinis alkoholikas ;D
Anonimas
5355
iki ašarų net suėmė šitas bajeris:D GERAS
Anonimas
5356
Rofl xD
Paris_Delete
5356
xD negaliu, luztu...
Anonimas
5356
iš tikrųjų čia liux!!! ;-D
povilasq
5356
ULTIMATE REPOST!!!
Anonimas
5356
blyn, ne ten parašiau!
Anonimas
5356
blyn, ne ten parašiau!
Anonimas
5356
tas kas rašė, gal nebuvo pragare? Neužskaitau... ]:-(
Anonimas
5356
Teisingai, geriau negerti ir išmokti taisyklingai rašyti. Let the flame war begin.
Anonimas
5356
cia isvis visko perdaug ir nejuokinga, kazkas norejo pabut lb smaikstus, tik nepavyko
Anonimas
5356
girti zmones tokiu dalyku nedaro :) cia panasiau apsinesias nuo kokiu medziagu.
anonimas
5356
gal vis delto gerti
|

