O gal vis dėlto - geriau negerti?

2011.10.28 amorphis
  • 254
17
nu, ir, prisipazorino







Nuotraukos nėra
Anonimas 5218    
senas geras bajeris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5296    
Iki asaru :D vos nenumiriau is juoko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5314    
9gag viskas is ten
Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
cia taj geeeras xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5350    
Siuolaikinis alkoholikas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
iki ašarų net suėmė šitas bajeris:D GERAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
Rofl xD
Paris_Delete 5352    
xD negaliu, luztu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
iš tikrųjų čia liux!!! ;-D
povilasq 5352    
ULTIMATE REPOST!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
blyn, ne ten parašiau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
blyn, ne ten parašiau!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5352    
tas kas rašė, gal nebuvo pragare? Neužskaitau... ]:-(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
Teisingai, geriau negerti ir išmokti taisyklingai rašyti. Let the flame war begin.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
cia isvis visko perdaug ir nejuokinga, kazkas norejo pabut lb smaikstus, tik nepavyko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5353    
girti zmones tokiu dalyku nedaro :) cia panasiau apsinesias nuo kokiu medziagu.
anonimas 5353    
gal vis delto gerti
Grįžti į viršų