senas geras bajeris
O gal vis dėlto - geriau negerti?
Anonimas
5218
Anonimas
5296
Iki asaru :D vos nenumiriau is juoko :D
Anonimas
5314
9gag viskas is ten
Anonimas
5348
cia taj geeeras xD
Anonimas
5350
Siuolaikinis alkoholikas ;D
Anonimas
5352
iki ašarų net suėmė šitas bajeris:D GERAS
Anonimas
5352
Rofl xD
Paris_Delete
5352
xD negaliu, luztu...
Anonimas
5352
iš tikrųjų čia liux!!! ;-D
povilasq
5352
ULTIMATE REPOST!!!
Anonimas
5352
blyn, ne ten parašiau!
Anonimas
5352
blyn, ne ten parašiau!
Anonimas
5352
tas kas rašė, gal nebuvo pragare? Neužskaitau... ]:-(
Anonimas
5352
Teisingai, geriau negerti ir išmokti taisyklingai rašyti. Let the flame war begin.
Anonimas
5352
cia isvis visko perdaug ir nejuokinga, kazkas norejo pabut lb smaikstus, tik nepavyko
Anonimas
5352
girti zmones tokiu dalyku nedaro :) cia panasiau apsinesias nuo kokiu medziagu.
anonimas
5353
gal vis delto gerti
|

