senas geras bajeris
O gal vis dėlto - geriau negerti?
Anonimas
5221
Anonimas
5299
Iki asaru :D vos nenumiriau is juoko :D
Anonimas
5317
9gag viskas is ten
Anonimas
5351
cia taj geeeras xD
Anonimas
5353
Siuolaikinis alkoholikas ;D
Anonimas
5355
iki ašarų net suėmė šitas bajeris:D GERAS
Anonimas
5355
Rofl xD
Paris_Delete
5355
xD negaliu, luztu...
Anonimas
5355
iš tikrųjų čia liux!!! ;-D
povilasq
5355
ULTIMATE REPOST!!!
Anonimas
5355
blyn, ne ten parašiau!
Anonimas
5355
blyn, ne ten parašiau!
Anonimas
5355
tas kas rašė, gal nebuvo pragare? Neužskaitau... ]:-(
Anonimas
5355
Teisingai, geriau negerti ir išmokti taisyklingai rašyti. Let the flame war begin.
Anonimas
5355
cia isvis visko perdaug ir nejuokinga, kazkas norejo pabut lb smaikstus, tik nepavyko
Anonimas
5355
girti zmones tokiu dalyku nedaro :) cia panasiau apsinesias nuo kokiu medziagu.
anonimas
5355
gal vis delto gerti
|

