O juk ir jie - kažkada buvo madingi ir kieti!

2013.04.15 barSUKAs
  • 27
6
O juk ir jie






Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
siemensas c55 db galaxy s3 ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
save gerbiantis forsas niekad nepakeis a 35...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
Grazi demo ir tiesiogine ir perkeltine (jei tokia buvo autoriaus sumanyta, o ne tik mano prigalvota :D) prasmemis
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
#2 Per amžių amžius, alio.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
As sukuriau zmogu kad jie turetu telefona... As sukuriau nauja telefona kad zmones tobuletu... As palikau senus telefonus kad butu nostalgija... Telefonu Dievas tare savo zodi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4820    
laikai keiciasi...
Grįžti į viršų