O ką darytum tu - jei liktų 5 minutes gyventi?

2011.03.06 9gag
  • 170
56
5, minutes



Nuotraukos nėra
Anonimas 4787    
birka drocicinciau
Fanatikeee 5537    
pasakyčiau mamai kaip aš ją myliu ir pabūčiau su ja paskutines penkias minutes .:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Cia reikia viska ziuret nuo galo tada viska suprasi.
Nuotraukos nėra
joniss.k 5544    
#51 Emancipator - Anthem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Paskutini karta gerai pripusciau per bonga :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
Gal kas zinot, kokia daina groja kaip fonas, video pradzioj?;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
cia jis isgere kazkokiu tableciu skaityti reikia .... ir viska rodo atvirksciai atbuline eiga :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Pasakyciau savo slaptai meilei, kaip ji myliu nuo pat jo pirmo saldaus zvilgsnio!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
#44 +
9gag 5586    
#46 Siūlau taip ir padaryti. Dabar.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
Parašyčiau kokia gera demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5586    
nifiga nesupratau to video. rimtai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#43 we have A captain _my english sucks but i still write comments_
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#34 we have captain obvious?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Puiku!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Painu truputi kai atvirksciai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#39 panašiau jau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#22 fail o ne 23 ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#37 nevykėlis kažkoks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#23 fail ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
#32 Kad jau toks gudras pats ir sutrumpink ir sukurk geresne, ereli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
KAS NESUPRATOT (NES ESAT DEBI*AI) TAI ČIA DRAUGAS DRAUGUI PRIKOLĄ IŠKRĖTĖ, TANE VIDEO,. GI MATĖT KAIP JUOKĖSI.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
Pradzioj laikrodis atvirksciai eina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
puiki demo,geras video,ir cool idėja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
filmukas geras, bet demotyvacija lieva... Steve Jobs citata daug labiau demotyvuojanti, taip kad galejo geriau ja sutrumpint ar pan. aisku dauguma laido ereliu dabar lieps tai padaryti paciam...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
isprievartauciau ka nors
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
stengciaus padegti kuo daugiau lenku, pravalyciau vln bent kiek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#23 59 :oDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
gay , dont like this
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Isidraukciau savo išmanuji telefona ir isijunkčiau facebook programėle juk reikia paskelbt ant sienos kad uz 5 min jau kapic :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
bandziau atsukt nuo galala nepavyka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#24 Dukart iš eilės sunku ant video paspaust ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
gal galit kas nors youtube link'ą įmest?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#22 minutė turi 60 sekundžių, jeigu ką
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
uzlipciau ant auksciausio kalno ir 4.99 min sokciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
parukyciau...
Ugh 5588    
Kurčiau geresne demo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#18
Eik tu n* , supratai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
pasismaukyciau
gize 5588    
eiciau siemku pirkti
metalistas1 5588    
Išgerčiau „5 minutes" arbatos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
ismeticiau l2 itemus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#12 aš irgi
Ex02r 5588    
O aš nieko nedaryčiau. Aš dabar jau miręs...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
isprievartauciau suni
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
I GOT SO MUCH LOVE TO GIVE !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
nepatikėsit, bet ši demotyvacija man labai padėjo parašyt anglų rašinėlį.

P.S. dabar supratau, kad jos skirtos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#3 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
#3 nevisprotis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5588    
Ką daryčiau? Atsisėsčiau , atsidusčiau ir galvočiau ką gero padariau per šį gyvenimą. ;)
(50-56)
Grįžti į viršų