Kvietimą į žalgirio rungtynes ;D
O ką pieštum tu, - jei žinotum jog visas ką nupieši taps realybe?
Oliandras Nazarovas
4577
Anonimas
4578
Lovonu kruva....
Anonimas
4578
#15 :D ir man nupiesk ta proga
Anonimas
4581
tikrai ne paukscius
XXYYXX
4581
Pieščiau tai, ko neturiu. O neturiu aparato, kuris būtų naudojamas norint manipuliuoti laiku ir materija.
Anonimas
4581
nusipiesciau veida
pauliux00
4581
Čia tas ir yra, kad negali nupiešti tą, ko labiausiai norėtum...
Aquanities
4581
#11 o tu graziai nupiesk masina.
Anonimas
4581
meduoli
Emma11956
4581
Jei viskas ką nusipieši virs realybe, tai pinigai beverčiai. Nu pvz nusipieši tu tų pinigų nežinia kiek ir aišku už juos pirksi mašiną, namą, o jei jau visai įsisvajojus tai dar ir kokią nuosavą salą, bet kam to reikia jei gali viską nusipiešti? :D Galvokit logiškai :D
Anonimas
4581
#7 Deimantus :P
Anonimas
4581
Atostogas
a6072
4581
Panelę sau nupieščiau.
Ignassin
4581
#6 Jėga :D
Anonimas
4581
#5 Nors ką čia smulkinsies su pinigų lagaminais - reikia aukso luitus piešt :D
Ignassin
4581
#3 Tai nesismulkinkim: pinigų lagaminą :D
Anonimas
4581
Panevėžio eglę?
Anonimas
4581
Žinoma, kad pinigus :D
ZiuZiu
4581
Kaip man gerai, kad piešti nemoku :/
Anonimas
4583
boobs
|

