O ką tu veiksi - Vasario 14-ąją?

2011.02.06 Ninat
  • 294
123
valentino, dienos, linksmybes, arteja







Nuotraukos nėra
vikusee 5366    
Busiu su sava Sypsenele : )*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
ta pati ka ir kekviena diena
Bandysiu uzvaldyti..
Ai nors bendrais...
*porntube.com*
fap fap fap...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#115 pz pz. zudikas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
nieko panasaus neweixiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Eisiu i sule :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
šūdą malsiu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
:D
NandP 5611    
Šeip protinga demo :) Pažiurės kas facebooko komentaruose iš merginų parašė, kad bus vienišos ir pasiūlis praleisti naktį kartu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
Gersiu už panelę vienatvę. Girtas eisiu į one.lt ledinių, peroksidinių blondinių kabint. Būkit prisijungusios sexes :)*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#97 sveikinu blm ;D
#112 man tai visai įdomu paskaitinėt, net jei kieno diena ir bus daug geresė už mano. Aš tiesiog nepavydžiu ir nebandau trukdyti kitiem reikštis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#111 Būtent.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
o jus rasot, nes manot, kad kitiem idomu, ka veiksit?aukos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
Titanikas , Pyragas,Ašarų jūra, Servetėlės ir tada Jack Daniels.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5613    
as tai nieko, ta pati ka ir kiekviena diena
Nuotraukos nėra
OmG 5614    
Kai kuriems tai tiesiog pirmadienis. (:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
#103 o tu gyvenimo neturi.
Mimi 5614    
Svesiu valentino dien su paciu nuostabiausiu savo vaikinu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
Vienisas dar:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
nemokami filmai ->
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#70 gyvenimo auka tu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#97 Is anksto sveikinu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
jack daniels ♥ (mm)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
cia kaip tam prikole praleisim romantiskai 4se ta vakara.. Tai as ir 3 zalios devynerios :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
#95 pataisau:frw lonely
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
savo gimtadienį blt švęsiu :D
smilez0 5616    
nieko neveiksiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
forever...alone...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
jack
Nuotraukos nėra
dowiliukas 5616    
As tj busiu su sawo Ex
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
pisiu jusu motinas jauciu as always
Nuotraukos nėra
meilutisss 5616    
Mano pora išvažiuos, tj teks būt su draugais ;\ , bet ir tai gerai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
l2
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
Gulesiu nx ligonine ;///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#86 :D
Nuotraukos nėra
Tylus 5617    
Kortom lošiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
CIULPSIU BYBY
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
hujnioj stradat doma budu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
gulsiuos i ligonine...
Nuotraukos nėra
ChuckN 5617    
Tikrai ne taip :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
FOREVER ALONE!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
teisingiausias atsakymas, manau kad nieko :)p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#79 Tu ka nzn?! Pati svarbiausia,nuotabiausia svente! (ironija)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
o kas bus vasario 14?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
zesiu lietuwos ryto kanala..apdowanojimus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
#15 :D:D:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Emmm nk
DJky 5617    
FOREVER ALONE FACE PALM!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
valgysiu šokoladą ir gersiu šampę už vienatvę su draugėm.
(50-100)
Grįžti į viršų