O kada tu plauni indus?

2010.10.28 Vendigo
  • 202
55
O kada tu plauni indus?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
NIEKADA :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5589    
PO VALGIO
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Po Valgio
micalota 5701    
kai neber is kur valgyt plaunu as o siaip tai mama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5711    
Kai nebera is kur valgyti ^^ kartais po valgio ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
po valgio ;pp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
so true bent jau man bet paprasta viska sumeti i indaplove ir vsio
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Po kiekvieno savo valgymo.. :D Man nepatinka indų krovos, ir ne tik man, brolis vis primena, kad tai moterų darbas ir šiaip.. :D kažkaip nežinau, palikti plauti indus mamai...? Manau, kad aš tikrai tai bent galiu padaryti :]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Kaip nebėr iš ko valgyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
rimtai kojines gerai in daplovej issiplauna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
i indaplove kojnes kisu o ne indus nx juos plaut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
Indaplove turiu tj ramu
mxb 5714    
Kada pavalgau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
NIEKADA.PATYS IŠSIPLAUNA XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
kai nebera iš ko valgyt tada plaunu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Eikjau gi idaplove yra : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
as nesvarias dauzau nx plaut
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Išsiplaunu kai pavalgau, ankščiau kai būdavo kas išplauna tai jie plaudavo. dabar tenka pačiai. :) ir tikrai daug smagiau kai tvarkinga yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Valgau visą dieną,vakare jau būna susikaupę indai,tada į indaplovę,išsiplauna ir vėl kitą dieną tas pats((:
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
mama isplauna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
as plauno kai konors noriu ar pinigu ar pns ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
po valgio idedi i indaplovee. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
Visada po valgio issiplaunu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5715    
pas mus kadangi daug leksciu yra tia plaunam tada kai pilna kriaukle buna ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Neplaunu iš viso.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Viskas paprasta, taip jau pasaulis sutvarkytas, kad vienas pagrindinių skirtumų tarp vyrų ir moterų yra toks, kad moterys indus plauna po valgio, o vyrai - prieš ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#29 Gudrus.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
reikia bet draugas pamokino geresni buda kaip neplauti lekste ir panaudoti daug kartu... valgai kokia mesa ir panasiai neplauni poto kokia sriubike uzpili i ta lekste ir po valgio ji jau buna svari vel gali kazka valgyti is tokiu patiekalu... nepykit jei nemokejau paaiskinti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Indaplovė išplauna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
kam išvis tie indai?
Brigita 5716    
Plaunu net kelis kartus per diena, aišku per prievarta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
mama isplauna xD kai jau lb prisipisa td isplaunu
Ohh_Nooo 5716    
Tam reikalui yra suo :D jis nulaizo lekstes
Nuotraukos nėra
doviss1 5716    
dazniausiai muses nueda nuo lekstes likucius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
kai mamos namie nebūna :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Koks kieno blet reikalas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
neplaunu indu, nes naudoju vienkartinius indus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#16 nu gi pasakyuk ar tau taiop nebuuuna... ;D
Nuotraukos nėra
Phantom 5716    
Siaip daugiausiau vietos turejo uzimt: Kai isgirsti mama rakinant duris ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
O siaip kas cia demotyvuojancio? Nei diagrama juokinga nei demotyvacija demotyvuoja, daunai.
gretagreat28 5716    
Sjp neplaunu visai..
Bet kai ner ka vkt kartais pradedu plaut, bet niekad nebaigiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
Pavalgius. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
šiaip dažniausiai po valgio, bet kartais tyngisi tai kokius tris kartus į dieną išsiplaunam. :)
Prada 5716    
visada po valgio savo :)
Melina 5716    
Po valgio :)))
briedis01 5716    
tikrai taip ir ne kitaip kai jau ner is ko valgyt tai ir tenka plaut
Fam 5716    
#8 pritariu. pas mus taip pat
Rocknroll 5716    
Pas mus kiekvienas savo lekste ar siaip ka daro issiplauna tai neuzsikisa niekad
Lukasas 5716    
Plaunu kai reikia išsiprašyti ilgiau nei nakčiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#3 matai orandzini gabaleli??? tai tu tam jame esi :)

ir ka tu jam?
(50-55)
Grįžti į viršų