8 nuzudysiu tave. Kai su jawa vaziuosi, as tave su auto pritreksiu, kaip vabala.
O kadaise - Visi bernai svajojo apie ją.
Anonimas
4457
Anonimas
4460
7 nusizudyk dabar
Anonimas
4461
niekada nesupratau ir nesuprasiu tu kurie vazineja su visokiais motociklais, britvom, kroskem ir pan. Automobilis man buvo ir bus visada geriausias pasirinkimas
Anonimas
4462
Na dbr tvarkinga JAWA kainuoja kaip vidutines bukles auto. Taip kad ji iki siol islieka svajone
Anonimas
4462
Aš turiu Jawa 350 6v ir Jawa senute 1cilindro, grynai orginalias abi, jau kaip antikvarijata padėjęs. :D
Anonimas
4463
Vetra sport, irgi nebloga :)
Anonimas
4463
minsk irgi buvo ne ka labiau geidziamas :)
Anonimas
4463
Tikri vyrai visais laikais apie ją svajojo ir svajos
Anonimas
4463
O kai kurie vis dar svaojoja
|

